Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Gminy » Stanowiska

Kierownictwo

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Wójt Gminy

Tomasz Czechowski 59 85 80 223 sekretariat@trzebielino.pl

2

Sekretarz Gminy

Grażyna Bodnar 59 85 80 223
wew. 24
g.bodnar@trzebielino.pl

3

Skarbnik Gminy

Mariola Skwierawska 59 85 80 223
wew. 30
m.skwierawska@trzebielino.pl

10

 

Referaty

 

  • Polityki Gospodarczej, Nieruchomości, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

 Kierownik Referatu

Urszula Franc 59 85 80 223
wew. 29
u.franc@trzebielino.pl

6

Inspektor ds. ochrony środowiska i funduszy pomocowych

Wojciech Grzybowski 59 85 80 223
wew. 22
w.grzybowski@trzebielino.pl

5

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami
i zamówień publicznych

Lucyna Rokicka 59 85 80 223
wew. 22
l.rokicka@trzebielino.pl 5
Podinspektor ds. drogownictwa i geodezji Mariusz Matyszewski 59 85 80 223
wew. 34
m.matyszewski@trzebielino.pl

4

 

 

  • Administracyjno-Oświatowy

 

STANOWISKO IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Podinspektor ds. obsługi rady i promocji

Monika Piechowska 59 85 80 223
wew. 31


m.piechowska@trzebielino.pl

biuro.rady@trzebielino.pl

8

Podinspektor ds. społecznych i obrony cywilnej

Justyna Elsenbach-Rapita 59 85 80 223 wew. 31

j.rapita@trzebielino.pl

8

Starszy referent  ds. sekretariatu i archiwum

Edyta Rutkowska

59 85 80 223
wew. 33
sekretariat@trzebielino.pl

2

Informatyk

Mariusz Bublewicz 59 85 80 223 mariuszbublewicz@gmail.com

18

 

 

  • Finansowy

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Kierownik Referatu

Magdalena Gąsiorowska 59 85 80 223
wew. 32

m.gasiorowska@trzebielino.pl

15

Inspektor ds. wymiaru podatków

Katarzyna Biniek 59 85 80 223
wew. 25
k.biniek@trzebielino.pl

13

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

Ilona Melchert 59 85 80 223
wew. 32
i.melchert@trzebielino.pl

15

 Inspektor ds. księgowości podatkowej i obsługi kasowej

Helena Grabowska 59 85 80 223
wew. 38
h.grabowska@trzebielino.pl

12

Podinspektor ds. windykacji i gospodarki odpadami komunalnymi

Paweł Wrycza 59 85 80 223 wew. 38 sekretariat@trzebielino.pl 12

 

 

  • Komórki organizacyjne równorzędne referatom:

 

– Urząd Stanu Cywilnego

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL NR BIURA
Kierownik USC Monika Staroszak 59 85 80 223
wew. 27
m.staroszak@trzebielino.pl

7

 

– Straż Gminna

 

  • Samodzielne stanowiska pracy

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Radca prawny

Waldemar Piastowski 59 85 80 223 sekretariat@trzebielino.pl

3

zobacz archiwum

Zdjęcia

  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1

do góry